خبرخوب؛ ورزشگاه‌های ۲۰۲۲ به روی مردم باز شد +عکس

خبرخوب؛ ورزشگاه‌های ۲۰۲۲ به روی مردم باز شد +عکس

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از مشرق نیوز مقامات قطری با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد دلار در حال پیش برد برنامه های خود برای اولین میزبانی از جام جهانی در منطقه خاورمیانه هستند. از همین رو در فاصله هزار روز تا آغاز این تورنمنت مهم فوتبال دنیا ورزشگاه های مدرن و گران قیمت ساخته شده به روی مردم عادی و اهالی رسانه باز شد.

در گزارشی که شبکه الکاس منتشر کرده است بیش از یکصد خبرنگار و تصویربردار از رسانه های معتبر دنیا روز گذشته فارغ از بحران های موجود دنیا در مبارزه با کروناویروس با حضور در یکی از مدرن ترین ورزشگاه های ساخته شده برای جام جهانی ۲۰۲۲ به عنوان اولین گروه از مردم حضور در الوکره استادیوم را استارت زدند.

در این بازدید چند ساعته مقامات کمیته برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ علاوه بر ارائه توضیحات و برگزاری نشست های خبری به صورت کامل تمهیداتی که برای آسایش و آرامش طرفداران تیم ها در مدت یک ماه برگزاری جام جهانی تشریح کردند که در یکی از این بخش وقتی حاضران در ورزشگاه الوکره با سیستم سرمایشی کار شده در ورزشگاه مواجه شدند، حیرت کردند.

قطر برای میزبانی جام جهانی ساخت ۸ استادیوم مدرن با گنجایش ۴۰ تا ۶۰ هزار نفری را با سبک و سیاق سنتی زندگی در این کشور حاشیه خلیج فارس در دستور کار قرار داد که تا کنون مراحل افتتاح و بهره برداری رسمی از سه استادیوم از جمله الوکره به پایان رسیده و قرار است تا شش ماه آتی تمام استادیوم ها تحویل کمیته اجرایی فیفا و جام جهانی ۲۰۲۲ شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 × سه =