خبرخوب؛ واکنش مهدی محمدنبی به تکلیف قهرمانی پرسپولیس در لیگ جاری

خبرخوب؛ واکنش مهدی محمدنبی به تکلیف قهرمانی پرسپولیس در لیگ جاری

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از پارس فوتبال مهدی محمدنبی در خصوص اینکه سال ۹۸ چطور بود و با کرونا چه می‌کنند، اظهار داشت:

با توجه به فراز و نشیب‌هایی که در سال ۱۳۹۸ وجود داشت و آخرین آن مربوط به ویروس کرونا که باعث شد تا شوک ناخواسته‌ای به مردم تحمیل شود. اگر چه سبک جدید زندگی و فرهنگ‌سازی کل دنیا را فرا گرفته و قاعدتا باعث می‌شود تا در آینده مراقبت‌های بهداشتی و همینطور نگاه به همدلی و همبستگی بین مردم به خصوص مردم کشورمان بیشتر شود اما باید در خانه ماند و ما هم همین کار را کرده‌ایم.

مهدی محمدنبی ادامه داد:

جا دارد از تمامی کسانی که در این بحران قبول مسئولیت کردند و زحمت کشیدند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم. از جامعه پزشکی، پرستاران، تمامی کادر درمانی مرتبط مثل اورژانس، هلال احمر و نیروی انتظامی که شبانه‌روزی در خدمت مردم و جامعه هستند تشکر کرده و امیدوارم سال جدید همراه با عبور هر چه سریعتر از بحران موجود باشد. آرزوی آینده هر چه بهتر را برای مردم کشور عزیزمان دارم و باید کمک کنیم تا از دست این بیماری رها شویم.

سلامت بازیکنان و مربیان در اولویت است

مهدی محمدنبی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد مسابقات لیگ که فعلا متوقف شده است و اینکه تکلیف پرسپولیس و سایر تیم‌ها چه خواهد شد، گفت:

این مسئله یک موضوع سراسری است، زیرا دو سوم مردم دنیا درگیر ویروس کرونا هستند و به نوعی تمامی مسابقات در دنیا به حالت تعلیق در آمده و قاعدتا مسئولیت اجتماعی ایجاد می‌کند که سلامت و تندرستی بازیکنان، مربیان و کلیه دست اندرکاران تیم‌ها و باشگاه‌ها به ویژه هواداران روی سکو‌ها و خانواده آنها در نظر گرفته و در اولویت قرار گیرد.

مهدی محمدنبی عنوان کرد:

بدیهی است با عبور از بحران، مسابقات از حالت تعلیق خارج می‌شود و در ادامه شاهد ایجاد شور، نشاط و رقابت جوانمردانه بین تیم‌ها خواهیم بود. با توجه به قوانین مقررات و استناد به مراجع بالا دستی فوتبال مثل فیفا و AFC تصمیمی اتخاذ شود که تیم‌های برتر حاضر در مسابقات حقی از آنها و هواداران آنها تضییع نشود.

دپارتمان‌های مختلف فیفا مثل ربات نباشند

مهدی محمدنبی در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد:

به هر شکل برگزار نشدن انتخابات فدراسیون شوک دیگری بود که به جامعه فوتبال در چند ماه اخیر وارد شد. اساسا برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال باعث می‌شد تا فوتبال هرچه زودتر به شرایطی پایدار و ثبات مدیریتی نزدیک شود و حرکت رو به جلویی داشته باشد اما در آن مقطع فیفا برای برگزاری انتخابات همکاری نکرد و عملأ آنجه روی کتابچه قانون فیفا مدنظرشان بود ملاک عمل قرار گرفت. در صورتی که کسانی که در دپارتمان‌های مختلف فیفا هستند نباید مثل ربات تصمیم می‌گرفتند و باید شرایط فوتبال ایران را درک می‌کردند تا انتخابات برگزار می‌شد و حتی نامه‌های فدراسیون فوتبال ایران که یکی از اعضای تاثیرگذار کنفدراسیون فوتبال آسیا است را مورد پذیرش قرار داده و به آن احترام می‌گذاشتند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

17 + 19 =