خبرخوب؛ همه چیز درباره مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس

خبرخوب؛ همه چیز درباره مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از پارس فوتنبال پس از استعفای سوال‌برانگیز محمدحسن انصاری‌فرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، اعضای هیئت‌ مدیره باشگاه ساعات سختی را سپری کردند. یکی از ارکان مدیریتی پرسپولیس در گپ‌وگفتی دوستانه، این طور عنوان کرد که شب گذشته (سه‌شنبه) مهلت انتظار برای بازگشت انصاری‌فرد به پایان رسید و قرار شد امروز (چهارشنبه) سرپرست جدید باشگاه انتخاب شود و رسول‌ پناه که الان رئیس هیئت مدیره است، اصلی‌ترین گزینه برای سرپرستی بود.

صبح امروز، وزارت ورزش و جوانان با انتشار خبری اعلام کرد که مهدی رسول‌ پناه ریاست هیئت‌ مدیره باشگاه پرسپولیس تا زمان انتخاب مدیرعامل جدید سرپرستی باشگاه را برعهده گرفته است. این اتفاق در حالی رخ داد که رسول‌پناه یکی از مخالفان اصلی مدل مدیریتی انصاری‌فرد بود.

در این میان، صحبت‌هایی در مورد انتخاب مهرداد هاشمی به عنوان سرپرست هم در میان بود اما در نهایت اعضای هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که رسول‌پناه جانشین موقت انصاری‌فرد شود.

رسول‌پناه پس از فوت جعفر کاشانی به هیئت‌مدیره اضافه شد. با اینکه تا قبل از حضور او در هیئت‌ مدیره، کوچک‌ترین نامی از این فرد برده نمی‌شد، اما هنگام معرفی به عنوان عضو جدید، این طور گفتند که رسول‌پناه، عضو علی‌البدل هیئت‌ مدیره بوده است.

از طرفی، روز گذشته (سه‌شنبه) نام مهدی محمدنبی هم برای جانشینی انصاری‌فرد به میان آمد که با وجود اصرار اعضا، نبی این موضوع را نپذیرفت تا رسول‌پناه شانس بیشتری نسبت به سایر اعضا برای سرپرستی باشگاه پرسپولیس پیدا کند و در نهایت انتخاب هم شود.

همه اینها در حالی است که شنیده می‌شود اعضای هیئت‌ مدیره پرسپولیس پس از جلسه روز گذشته، در تماس با وزیر ورزش خواستار اتخاذ تصمیم در خصوص انتخاب مدیرعامل شدند که مسعود سلطانی‌فر این پیشنهاد را نپذیرفت و از اعضا خواست تا خودشان، یک نفر را انتخاب و در پست سرپرستی معرفی کنند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

20 + 6 =