خبرخوب؛ نیک بین: آسایش امروز ما به خاطر جانفشانی شهدا است

خبرخوب؛ نیک بین: آسایش امروز ما به خاطر جانفشانی شهدا است

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرگزاری برنا برانوش نیک بین که در آیین ۲۲ اسفند روزگرامیداشت مقام  شهدا که به طور نمادین در ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان برگزار شد سخن می گفت،از حضور در جمع یادگاران شهدا اظهار خوشحالی کرد.

 مدیر کل حوزه وزارتی  افزود : باید به بهانه های مختلف تلاش کنیم تا یاد شهدا  در تمامی عرصه ها زنده نگاه داشته شود‌ و این وظیفه خطیری است.

وی در ادامه توضیحاتی را در خصوص مراسم تجلیل امروز بیان کرد و اظهار داشت : با تلاش های سردار قاسمی مشاور وزیر در امور ایثارگران،قرار بود مراسم باشکوهی با حضور وزیر ،مدیران کل استانها،در تمامی زیر مجموعه های این وزارتخانه به مناسبت روز شهید برگزار شود.

مدیر کل حوزه وزارتی بیان کرد : متاسفانه به دلیل شیوع ابتلا به بیماری کرونا،ضمن اعلام مراتب قدرشناسی از شهدا،خانواده و یادگاران معزز این عزیزان،مقرر شد این مراسم تا شکست  ویروس به تعویق بیفتد.

او اضافه کرد : بااین وجود با پیگیری سردار قاسمی  با تهیه هدایا و لوح تقدیر برای ۳۷۰ یادگار شهید خانواده بزرگ ورزش و جوانان ،اعلام میکنم، اگر امروز با اسایش در این کشور زندگی می کنیم به خاطر جانفشانی های این بزرگواران است.

در پایان این مراسم به نمایندگی از ۳۷۰ یادگارشعید ،با اهدا لوح تقدیر از ۶خانواده شهید قدردانی شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

13 + 17 =