خبرخوب؛ قرارداد فدراسیون با سرمربی تیم ملی، یک نمونه موفق است!

خبرخوب؛ قرارداد فدراسیون با سرمربی تیم ملی، یک نمونه موفق است!

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۰۴:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرورزشی جمشید نورشرق در گفت‌وگو با شبکه خبر در خصوص وضعیت قرارداد بازیکنان خارجی و شکایت‌های رسیده از سوی فیفا، اظهار داشت: در عرصه بازیکنان و کادرفنی به فوتبال ما موارد مالی تحمیل شده است. کیفیت این بازیکنان با هزینه ای که به ما تحمیل کردند تناسخی ندارد. در عرصه منطقه ای و بین المللی نفوذ کافی را نداریم. نمایندگانی برای دفاع از فوتبالمان نداشتیم. ما در زمان قرارداد بستن باید مقتضیات کشور را مدنظر قرار دهیم. در باب فسخ قرارداد حقوق باشگاه‌ها را مدنظر داشته باشیم که بار مالی برایمان پیش نیاید. قبلاً هم موارد متعددی بوده است که برای ما بار مالی داشته است.

وی در مورد اینکه چرا ما در هیچ پرونده‌ای در فیفا پیروز نمی‌شویم، عنوان کرد: ما در هیچ پرونده‌ای بی‌تفاوت نیستیم، من اطلاعاتی که دارم بخش حقوقی تراکتور زحمت زیادی کشیدند اما دلایل متعددی دیگر دارد که ما توفیقی برایمان حاصل نمی‌شود. دعوای متقابل، مقابل استوکس مطرح کردند ولی پیروزی حاصل نشد. نمونه موفق در قراردادها را می‌توان، قرارداد اخیر فدراسیون با سرمربی تیم ملی عنوان کرد که قرارداد را به صورت ریالی بستند. بندهای فسخ قرارداد به روشنی در قرار آمده است. این نکته خیلی مهمی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

سرپرست کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال افزود: در زمان بستن قرارداد، نباید شرایط به نحوی باشد که استخدام‌شونده شرایط را به ما تحمیل کند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یازده + 7 =