خبرخوب؛ عکس ؛ این ستاره محبوب قلب پرسپولیسی ها

خبرخوب؛ عکس ؛ این ستاره محبوب قلب پرسپولیسی ها

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از پارس فوتبال بوژیدار رادوشوویچ که در دیدار قبلی پرسپولیس مقابل سپاهان و در حساس ترین بازی نیم فصل قرار بود به جای علیرضا بیرانوند، سنگربان پرسپولیس باشد، با لغو آن مسابقه چند روز دیگر برای حضور در چارچوب و نیمکت نشین کردن دروازه بان شماره یک تیم ملی، صبر کرد.

بوژیدار که این فصل هیچ گلی نخورده بود و در آخرین بازی اش مقابل نساجی درخشش قابل توجهی در واپسین حضور کالدرون روی نیمکت پرسپولیس داشت، در برابر شهرخودرو نیز عملکرد خوبی را از خود نشان داد اما در نیمه دوم بازی با حریف مشهدی، دروازه اش با ضربه سر تماشایی فرشاد فرجی باز شد تا نوار کلین شیت هایش در این فصل پاره شود و اولین گل در لیگ نوزدهم را دریافت کند. رادو در این مسابقه چهار پنج سیو فوق العاده داشت و بازهم نقش اثربخش خود را برای پرسپولیس تکرار کرد.

همین نمایش باعث شد که فضای شبکه های اجتماعی پر از تصاویری مربوط به این گلر کروات باشد که در چهار فصل گذشته، یک نیمکت نشین آرام و یک دروازه بان استاندارد برای پرسپولیس در صورت لزوم بوده است. کسی که بدون جنجال با بیرانوند رقابت کرده و حالا باتوجه به افت مقطعی علیرضا، جلوتر از او در دو مسابقه حساس فصل به میدان رفته است.

از زمانی که یکی از مربیان لیگ برتر فوتبال ایران، رادوشوویچ را بازیکنی خواند که برای مشت نشان دادن به هواداران به ایران آمده، مدت زیادی نمی‌گذرد اما او با شخصیت حرفه ای و تمرین و زحمت، کاری کرده که مهر ابطال بر آن جملات کنایه آمیز بخورد.

رادوشوویچ این فصل هیچ گلی نخورده بود رادوشوویچ در آخرین بازی اش مقابل نساجی درخشش قابل توجهی در واپسین حضور کالدرون روی نیمکت پرسپولیس داشت.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده + 12 =