خبرخوب؛ عکس ؛ آمار فوق العاده ستاره پرسپولیس ؛ مهدی ترابی فراتر از آسیا

خبرخوب؛ عکس ؛ آمار فوق العاده ستاره پرسپولیس ؛ مهدی ترابی فراتر از آسیا

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۰:۰۰

به گزارش پایکاه خبری اخبار خوب به نقل از پارس فوتبال مهدی ترابی ، هافبک هجومی تیم فوتبال پرسپولیس بدون شک یکی از بهترین فوتبالیست‌های شاغل در لیگ برتر ایران است. این ستاره ۲۵ ساله در اکثر بازی‌های پرسپولیس و به خصوص در نیم فصل اول عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و از نگاه آمار و ارقام‌ فوتبالی ارزشمندترین بازیکنان سرخ‌پوشان محسوب می‌شود.

آمار شوت پرسپولیسهمانگونه که در تصویر بالا مشاهده می کنید، ترابی در لیگ نوزدهم ۴۳ بار با شوت‌هایش دروازه حریفان را تهدید کرده است. جالب اینکه ۸ بار شوت‌های او به گل تبدیل شده است. یعنی هر ۵ شوت یک گل و این آمار که بالاتر از سطح آسیا به شمار می رود در کنار پاس گل های این بازیکن محسوب می‌شود. همانگونه که در جدول بالا مشاهده می‌کنید بعد از ترابی، نورالهی و امیری در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

مهدی ترابی از دید کارشناسان در ۸ بازی پرسپولیس به عنوان بهترین بازیکن میدان هم انتخاب شده و از هر نظر ارزشمندترین بازیکنان سرخ‌پوشان محسوب می‌شود. بی تردید نقش او در صدرنشینی کنونی سرخ‌ها غیرقابل انکار است.

نگاهی به عملکرد برترین شوتزن‌های پرسپولیس نشان می‌دهد مهدی ترابی حدودا از هر 5 شوت یکی را به تور دروازه دوخته است.‌‌‌‌‌‌‌‌

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × پنج =