خبرخوب؛ شوک پرسپولیس به الدحیل؛ نماینده قطر سه بر صفر بازنده می‌شود؟

خبرخوب؛ شوک پرسپولیس به الدحیل؛ نماینده قطر سه بر صفر بازنده می‌شود؟

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرگزاری دانشجو معز علی بازیکن تیم الدحیل در دو دیدار رفت و برگشت فصل گذشته مرحله حذفی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا کارت زرد دریافت کرده و از دیدار با پرسپولیس در هفته اول مرحله گروهی محروم بوده است‌.

ناظر کره ای کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه هماهنگی دیدار پرسپولیس و الدحیل اعلام داشت که مونتاری بازیکن الدحیل بدلیل اخراج در بازی فصل گذشته مقابل السد از همراهی تیمش در دیدار با پرسپولیس محروم است‌. طبق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا اخطارها یا پاک و حذف می شوند و یا انتقال می یابند و کارت زردهای معزعلی هم پس از حذف این تیم در لیگ قهرمانان باید به بازی های این فصل انتقال یابد.

بنابراین معز علی طبق یکی از بندهای قوانین و ایین نامه مسابقات محروم بوده و باشگاه پرسپولیس مراتب اعتراض خود را از طریق فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون فوتبال اسیا و کمیته برگزاری مسابقات در مهلت قانونی ارایه کرد.

باشگاه در این باره متعاقبا اطلاع رسانی هایی را خواهد داشت.باشگاه همه جوانب و ایین نامه ها را بررسی و مشاوره هایی نیز در این باره دریافت کرده و با توجه به وجود برخی ابهامات و موارد ضد و نقیض در ایین نامه ها مراتب اعتراض خود را اعلام داشته است.

۳ نظر ها

  1. امتیاز مهم نیست بازی مهم بود که خاک تو سرشون با اون بازییشون حالا ده امتیاز هم بگیره ارزش نداره

  2. Afc گفته کارت های که تو بازیای حذفی بازیکنا گرفتن تو مرحله گروهی محسوب نمیشن

  3. باز هم جریان تکراری برای اداره افکار عمومی چندین بار بعد از شکست های ملی و باشگاهی این سناریو تکرار شده قدیمیه

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

شش + یازده =