خبرخوب؛ سالن شماره ۲ سینما بهمن زنجان راه اندازی می شود

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۳:۴۹

رییس حوزه هنری استان زنجان گفت: سالن شماره ۲ سینما بهمن زنجان در آینده نزدیک راه اندازی می شود.

به گزارش اخبارخوب به نقل از خبرآنلاین : امیر نعمتی گفت: با پیگیری‌ها و اقدامات سازمان سینمایی حوزه هنری سالن شماره ۲ سینما بهمن با گنجایش ظرفیت حدود ۳۰ صندلی به جمع تعداد سالن‌های سینمایی و صندلی‌های استان اضافه خواهد شد.

وی افزود: با توجه به کمبود تعداد سینماها و ظرفیت سالن‌های سینمایی استان با لحاظ تعداد جمعیت استان و لزوم دسترسی و بهره‌مندی مردم شریف زنجان از فیلم‌های سینمایی تولیدی و اکران شده در کشور این امکان در محل سینما بهمن ایجاد شده است که همزمان یک پرده نمایش فیلم به پرده اکران فیلم‌ها در زنجان اضافه می‌شود.

رییس حوزه هنری استان زنجان گفت: در حال حاضر سینما بهمن دارای ۲۳۵ صندلی است که با افزایش سالن جدید کوچک این سینما تعداد فیلم‌ها و سانس‌های ارائه شده به مردم افزایش یافته و مردم می‌توانند هم به صورت همزمان با اکران مرکز و هم تعداد فیلم‌های بیشتری استفاده نمایند.

نعمتی در خصوص زمان آغاز به کار سالن جدید سینما بهمن تصریح کرد: با توجه به مشکلات و بحران پیش آمده از قِبل بیماری کرونا در کشور و تعطیلی سینماها و تأخیر در امر تجهیز و راه‌اندازی، تلاش همکاران ما در بهمن سبز این هست که به امید خدا تا تیر ماه و یا هر زمان قانونی بازگشایی سینماها در سطح کشور اعلام شود، مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

رییس حوزه هنری استان زنجان در خصوص بازسازی سینما قدس گفت: سینما قدس هم که از چند سال گذشته با هدف ساخت مجدد تخریب شد، با پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده در سازمان سینمایی و مؤسسه بهمن سبز حوزه هنری جزء اولویتهای ساخت پردیس سینمایی در سال ۹۹ قرار گرفته است.

نعمتی افزود: اقدامات و مقدمات کار انجام شده، امیدوارم با بهبود شرایط بحرانی کشور این اقدامات سرعت بیشتری بگیرد و هر چه زودتر طی ماه‌های اخیر بتوانیم ساخت این پردیس سینمایی را با مجموعه‌ای از سالن‌های نمایش فیلم در محل سینما قدس آغاز کنیم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

16 − 2 =