خبرخوب؛ زمان نقل و انتقالات تابستانی در آسیا تغییر می‌کند

خبرخوب؛ زمان نقل و انتقالات تابستانی در آسیا تغییر می‌کند

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از مشرق نیوز  کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که هفته پنجم و ششم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز به علت شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی لغو شده است.پیش از این قرار بود که دور برگشت لیگ قهرمانان در ماه فروردین و اردیبهشت و دور حذفی در ماه خرداد برگزار شود که همه این بازی‌ها در شرق و غرب لغو شد.

پیش از این اعلام شده بود که ای اف سی به دنبال پیدا کردن راه حل برای ادامه مسابقات در ماه اردیبهشت است اما حالا با این نامه چنین چیزی ممکن نیست.

در همین راستا و به علت پایان دیر هنگام مسابقات باشگاهی در کشورهای آسیایی، ای اف سی تصمیم دارد تا زمان پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی را تغییر دهد و به زمان دیگری موکول کند.

هر چند که احتمال دیگری نیز وجود دارد. بعد از تصمیم یوفا و چند کشور مبنی بر لغو کامل مسابقات، کنفدراسیون فوتبال آسیا در سر دارد با توجه به اینکه آسیا کانون بیماری کرونا است، لیگ قهرمانان امسال را به طور کامل لغو کند و تنفسی به باشگاه‌های فوتبالی بدهد. هر چند که این تصمیم هنوز نهایی نشده و باید منتظر ماند و دید در نهایت چه می‌شود.