خبرخوب؛ رونالدو به‌دنبال ثبت رکوردی تاریخی

خبرخوب؛ رونالدو به‌دنبال ثبت رکوردی تاریخی

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۲۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از مشرق نیوز کریستیانو رونالدو در مصاحبه ای که با شبکه اسکای اسپورت انجام داد، در مورد ۲ موضوع توضیح داد.

دست یابی به رکورد ۱۰۰۰ بازی انجام داده در دوران فوتبالش نخستین موردی بود که درباره اش حرف زد.

کاپیتان تیم ملی پرتغال گفت: انجام ۱۰۰۰ بازی بیانگر تعهد، کار سخت و استعداد است. این که شما ۳۵ سال داشته باشید و به ۱۰۰۰ بازی انجام داده برسید، کار راحتی نیست. از این بابت بسیار خرسند هستم. چنین حد نصابی زیباست اما امیدوارم به صدها بازی دیگر نیز برسم و بازی کنم.

وی ادامه داد: بازهم تکرار می کنم که این رقم، خیلی خوب است اما مهم ترین چیز این است که آدم در بازی برنده شود و صدرنشین لیگ بماند.

رونالدو در سال ۲۰۰۳ از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد رفت و در این تیم مطرح انگلیسی به مدت ۶ سال بازی کرد.

وی سپس به رئال مادرید رفت و برای این تیم نیز به مدت ۹ سال بازی کرد تا این که بعد از مسابقات جام جهانی روسیه راهی یووه شد.

بازیکن بزرگ تاریخ فوتبال جهان  در مصاحبه با اسکای، در مورد شایعه حضورش در تیم اینترمیامی آمریکا که مدیریتش بر عهده دیوید بکام است، نیز حرف زد.

او عنوان کرد:از این بابت خوشحالم که در بهترین باشگاه ایتالیا بازی می کنم و درکنار بهترین بازیکنان حضور دارم. فصل گذشته ما افتخاراتی کسب کردیم که بسیار خوشحال کننده بودند. در سال جاری هم دنبال عناوینی هستیم. من به اینجا آمدم که برای یووه بازی کنم و گل بزنم. از حضور در اینجام واقعا راضی هستم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

7 − یک =