خبرخوب؛ توصیه دانشگاه “هاروارد” به دانشجویان برای مقابله با “کروناویروس”

خبرخوب؛ توصیه دانشگاه “هاروارد” به دانشجویان برای مقابله با “کروناویروس”

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۷:۳۰

به گزراش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از ایسنا سرویس سلامت دانشگاه “هاروارد” به برخی از دانشجویانی که اخیرا از چین به آمریکا بازگشته‌اند، توصیه کرده که از دیگران فاصله بگیرند.

این سرویس به دانشجویانی که به تازگی از چین بازگشته‌ و به محوط دانشگاه هاوارد وارد شده‌اند، توصیه کرده که با توجه به شیوع “کرونا ویروس”، فاصله حداقل دو متر از دیگران را رعایت کنند.

این در حالی است که وزارت امور خارجه آمریکا از تاریخ دو فوریه سال جاری محدودیت‌های شدیدتری را برای سفر به چین اعمال کرده است.

 هم‌اکنون ابتلای ۱۲ نفر در آمریکا به کروناویروس تایید شده است.

سرویس سلامت دانشگاه “هاروارد” ایمیلی را به اعضای دانشگاه هاروارد ارسال کرد که به تازگی از چین به آمریکا بازگشته‌اند و یا در حال حاضر در چین هستند.

در نامه‌ای که از سوی این سرویس ارسال شده، یک فرم سلامت هم قرار دارد که دانشجویانی که از تاریخ ۱۹ ژانویه از چین به آمریکا بازگشته‌اند، موظف به تکمیل آن هستند.

این دانشجویان موظف شده‌اند تا ۱۴ روز پس از بازگشت از چین از دیگران فاصله بگیرند و وسایل خود را با دیگران به اشتراک نگذارند و دستان خود را مرتب بشویند.

همچنین به این دانشجویان تازه بازگشته توصیه شده که در صورت بروز علائمی چون تب، تنگی نفس و سرفه، فورا به سرویس سلامت دانشگاه هاروارد مراجعه کنند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 × سه =