خبرخوب؛ تعبیر جالب پیشکسوت سرخ‌ها؛ پیوس: هواداران پرسپولیس مهندس هستند

خبرخوب؛ تعبیر جالب پیشکسوت سرخ‌ها؛ پیوس: هواداران پرسپولیس مهندس هستند

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از جام نیوز فرشاد پیوس در انتقاد نسبت به جو علیه قهرمانی‌های پیاپی پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم بی ریشه و بدون سابقه در قهرمانی نیست که اکنون بخواهند اینچنین قهرمانی‌های آنها را زیر سوال ببرند. فارغ از اشتباهات داوری که مسلما برای هر تیمی اتفاق افتاده و در این فصل طبق ادعای کارشناسان کمترین اشتباه به سود پرسپولیس پرسپولیس بوده، باید از زحمات کادرفنی چه در دوران برانکو و چه بعد از آن با حضور کالدرون و اکنون یحیی گل محمدی برای نمایش موفق تیم قدردانی کرد.


وی ادامه داد: پرسپولیس همواره برای قهرمانی جنگیده و جزو مدعیان محسوب می‌شده و اینکه اکنون کسی بخواهد تلاش بازیکنان و موفقیت‌های آنها را نادیده بگیرد ریشه در ضعف خودشان و ناتوانی در رقابت دارد.


پیشکسوت پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش گفت: اگر کسی بخواهد قهرمانی تیم را مهندسی کند، آن حمایت هواداران، تلاش بازیکنان و از خودگذشتگی آنها در کنار قدرت کادرفنی و مدیریت باشگاه بوده است. پرسپولیس چه در فصلی که قهرمانی را به دلیل اشتباه داوران در فصل پانزدهم از دست داد و چه طی سه فصل گذشته که با اقتدار قهرمان شد، نمایش برتری نسبت به رقبای خود داشته است و این شرایط را در فصل جاری نیز دنبال کرده است. دوستان بهتر است به جای بهانه‌جویی به دنبال برطرف کردن ضعف‌های خود بوده و در رقابت در زمین تلاش برای موفقیت را دنبال کنند.


پیوس درباره عملکرد چوکای تالش نیز گفت: با حمایت‌های دلگرم کننده هواداران در کنار مسوولان تالش خوشبختانه شرایط خوبی در جدول داریم. ۵ بازی باقی مانده و ۶ امتیاز از نزدیک‌ترین رقیب فاصله داریم. هیچ چیز اما تمام نشده و تا روزی که امتیاز لازم برای صعود به دسته اول را به دست نیاوردیم اجازه خوشحالی نخواهیم داشت. فعلا که مسابقات به تعویق افتاده و باید دید در آینده شرایط به چه شکل خواهد بود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

18 − یک =