خبرخوب؛ تست کرونای تمام بازیکنان یوونتوس به جز ۳ نفر منفی شد

خبرخوب؛ تست کرونای تمام بازیکنان یوونتوس به جز ۳ نفر منفی شد

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۳:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از تسنیم

باشگاه یوونتوس به منظور اطمینان حاصل کردن از سلامت بازیکنانش پس از شیوع ویروس کرونا در ایتالیا، تا کنون از همه آنها تست گرفته و به جز سه نفر تست مابقی بازیکنان منفی بوده است.

اولین نفر دانیله روگانی مدافع میانی این تیم بود که اکنون در قرنطینه به سر می‌برد. نفر دوم بلیز ماتویدی هافبک فرانسوی تیم بود و شب گذشته (شنبه) هم مشخص شد که پائولو دیبالا مهاجم آرژانتینی بانوی پیر و نامزدش به این بیماری مبتلا هستند.

یوونتوسی‌ها از روزی که تست کرونای روگانی مثبت اعلام شد، ۱۲۱ عضو خود از جمله رئیس باشگاه را به قرنطینه فرستادند، هر چند چهار تن آنها شامل سامی خدیرا، میرالم پیانیچ، گونسالو ایگواین و داگلاس کاستا از قرنطینه خارج شده‌  و به کشورهای خود برگشته‌اند.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، این چهار نفر جزو کسانی بودند که از آنها تست کرونا گرفته و مشخص شده که آنها به این بیماری مبتلا نیستند. این شبکه گزارش کرده که باشگاه یوونتوس از تمام بازیکنانش حتی کریستیانو رونالدو که اکنون در کنار خانواده‌‌اش در پرتغال حضور دارد، تست کرونا گرفته است.

طبق گزارش سایت فوتبال ایتالیا، چهار بازیکن یوونتوس که از قرنطینه خارج شده‌اند قرار است به ایتالیا برگردند و برای دو هفته دیگر وارد قرنطینه خواهند شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

شانزده − 4 =