خبرخوب؛ به امید خدا پرسپولیس با برد بازمی‌گردد/ ما هر جایی که برویم، پرسپولیسی هست

خبرخوب؛ به امید خدا پرسپولیس با برد بازمی‌گردد/ ما هر جایی که برویم، پرسپولیسی هست

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از جام نیوز افشین پیروانی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. تمرین‌های خوبی هم داشتیم. بچه‌ها سلامت هستند و با روحیه خوبی منتظر برگزاری این مسابقه هستیم تا هواداران را خوشحال کنند.

وی ادامه داد: در خانه حریف بازی خواهیم کرد. برای دومین بازی متوالی شرایط این گونه است. با این وجود بچه ها خودشان را آماده کرده‌اند و با انگیزه پیروزی به میدان می‌رویم. برای صعود از گروه به پیروزی در خانه حریف نیاز داریم و بچه‌ها برای آن سخت تلاش کرده‌اند.

مدیر تیم قهرمان ایران خاطر نشان کرد: البته تیم شارجه هرچند که بازی قبل را باخت ولی حالا  انگیزه زیادی دارد و می‌خواهد از بازی خانگی بهره ببرد. آنها بازیکنان تاثیر گذاری دارند و قهرمان لیگ شده‌اند. هواداران هم حتما ما را دعا می کنند و برای بازی هم تنهای‌مان نخواهند گذاشت همان‌طور که این‌جا در تمرینات هم حاضر شدند قطعا در استادیوم شارجه و زمان بازی هم حضور پرشماری خواهند داشت.

پیروانی در پایان افزود: ما هر جایی که برویم، پرسپولیسی هست. پرسپولیس یک تیم و نام بزرگ است که طرفداران و هواداران پر شمار آن همه جا حضور دارند. به امید خدا با یک پیروزی به ایران برگردیم و خودمان را آماده قهرمانی دیگری در لیگ برتر کنیم.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 + 2 =