خبرخوب؛ باران در سواحل خزر به همراه کاهش دما

خبرخوب؛ باران در سواحل خزر به همراه کاهش دما

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۳

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد دمای هوا در نوار شمالی و سواحل خزر کاهش می‌یابد و در استان‌های شرقی و شمال شرق کشور رگبار پراکنده و رعد و برق را شاهد خواهیم بود.

اخبارخوب به نقل از خبرآنلاین ، از بعدازظهر امروز (پنجشنبه) نقاط جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد را از بعدازظهر فردا تا روز دوشنبه پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش در ساعات بعدازظهر و اوایل شب برای نقاطی از استان‌های ساحلی دریای خزر بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که از بعدازظهر شنبه و روز یکشنبه نقاط شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رگبار باران و گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد و این وضعیت یکشنبه شب و دوشنبه در گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی نیز پیش‌بینی می‌شود.

این سازمان پیش بینی کرد که دمای هوا از فردا (جمعه) در نوار شمالی و دامنه‌های جنوبی البرز پنج تا ۱۰ درجه کاهش یابد و در پنج روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد شدید است و بادهای ۱۲۰ روزه در شهرهایی همچون زابل سبب خیزش گرد و خاک و کاهش دید می‌شود.

امروز و فردا ساحل خلیج فارس مواج و متلاطم و از بعدازظهر امروز تا شنبه دریای خزر نیز مواج اعلام شد.

سازمان هواشناسی هوای پایتخت را در سه روز آینده آسمانی صاف و آفتابی و گاهی با وزش باد پیش‌بینی کرد که روند کاهش دما در تهران را نیز شاهد خواهیم بود.

بیشینه دمای هوا در تهران امروز ۳۷ درجه، فردا ۳۵ درجه و روزهای شنبه و یکشنبه ۳۳ درجه پیش بینی شده است.

امروز کمینه دما در شمیرانات ۲۲ درجه و در مهرآباد به ۲۵ درجه می‌رسد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

15 + 7 =