خبرخوب؛ ایستگاه‌های آتش‌نشانی تهران ضدعفونی می‌شود

خبرخوب؛ ایستگاه‌های آتش‌نشانی تهران ضدعفونی می‌شود

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۵

خبرخوب به نقل ازایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از صدعفونی کردن ایستگاه‌های آتش‌نشانی به صورت مرتب خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی تهران همواره یک روز در هفته را به تمیز و ضدعفونی کردن ایستگاه‌های آتش‌نشانی اختصاص می‌داد؛ به طوری که آتش‌نشانان طی روزهای جمعه ایستگاه‌های خود را به طور کامل تمیز می‌کردند.

وی ادامه داد:‌ از زمانی که تهران نیز درگیر کرونا ویروس جدید شده است، اقدامات بهداشتی و ضدعفونی ایستگاه‌ها به صورت جدی تری در دستور کار قرار گرفته است و فاصله زمانی بین ضدعفونی کردن ایستگاه‌ها و تجهیزات کاهش پیدا کرده است. همچنین توصیه‌هایی در این زمینه به خود آتش‌نشانان نیز شده و وسایل بهداشتی مثل ژل‌های ضدعفونی کننده در ایستگاه‌ها قرار داده شده است.

ملکی در پاسخ به اینکه آیا تجهیزات و البسه آتش‌نشانان به صورت فردی استفاده می‌شود یا خیر گفت: البسه عملیاتی آتش‌نشانان به صورت اختصاصی استفاده می‌شود اما برخی از تجهیزات آن‌ها مثل فیس دستگاه تنفسی طی هر شیفت جابه‌جا می‌شود، اما اگر استفاده شده باشد حتما پیش از تعویض شیفت ضدعفونی می‌شود تا از بیمار شدن آتش‌نشانان جلوگیری شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران افزود: نکات بهداشتی شخصی نیز به صورت کامل از سوی آتش‌نشانان رعایت می‌شود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یازده − هشت =