خبرخوب؛ اندوخته گرانبهای فوتبال ایران در فیفا

خبرخوب؛ اندوخته گرانبهای فوتبال ایران در فیفا

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۳:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به ننقل از مشرق نیوز سعید آذری در خصوص اتفاقات برنامه شب گذشته فوتبال برتر اظهار داشت: در خصوص مسئله اصلاح اساسنامه و شرایط انتخابات فدراسیون، شب گذشته با آقای تاج گفت و گو کردم. البته بیشتر می خواستم جویای احوالش باشم. با این وجود، در این تماس تلفنی نکات مهمی مطرح شد.

وی افزود: تاج تلاش زیادی برای اصلاح اساسنامه کرد و حتی برای تصویب آن در تمامی کمیسیون های مربوطه شرکت کرد و فقط تایید نهایی در صحن دولت مانده بود. مذاکرات خوبی در آن مقطع صورت گرفت اما در نهایت این اساسنامه هنوز در دولت تصویب نشده است. با این وجود، هنوز به عنوان نایب رئیس AFC عضو مجمع فدراسیون است و در موضوع اصلاح اساسنامه هم می تواند کمک کند. 

مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: بر اساس پیگیری هایم، فدراسیون به صورت کلی با توجه به پرداختی به ویلموتس، ۵۱ میلیارد بدهی دارد و اندوخته دوران او هم ۸ میلیون دلار در فیفا است که با توجه به قیمت ارز، حدود ۱۰۰ میلیارد می شود. این مبالغ می تواند مشکل بدهی های فدراسیون را حل کند. به هر ترتیب، امیدوارم تاج هرچه زودتر سلامتی خودش را به دست بیاورد و در مجمع بعدی پیرامون اصلاح اساسنامه یا انتخابات حاضر باشد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هفده + یک =