خبرخوب؛ امید سه تیم برای تنها سهمیه پلی‌آف

خبرخوب؛ امید سه تیم برای تنها سهمیه پلی‌آف

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرگزاری برنا هفته پنجم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان کشور، جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، امروز با چهار دیدار پیگیری شد. در این دیدارها تیم‌های باریج اسانس کاشان، سایپا تهران، ذوب‌آهن اصفهان و ستارگان فارس برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در پایان دور مقدماتی لیگ برتر بانوان، چهار تیم برتر به مرحله پلی‌آف صعود می‌کنند و پیش از این، حضور تیم سایپا تهران در مرحله پلی‌آف قطعی شده بود. در پایان این هفته نیز تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و باریج اسانس کاشان حضورشان در مرحله پلی‌آف قطعی شد.

تیم‌های پیکان تهران، شورا و شهرداری قزوین و اکسون تهران، سه تیمی هستند که امکان کسب سهمیه چهارم پلی‌آف را دارند که پیکان تهران با دو برد بیشتر نسبت به حریفان، بخت بیشتری برای کسب این سهمیه خواهد داشت.

در نخستین مسابقه این هفته، تیم توسعه اقتصادی اطلس در سالن مینو تهران میزبان باریج اسانس کاشان بود و سه بر صفر مغلوب میهمان خود شد تا همچنان بدون برد در اتنهای جدول رده‌بندی باقی بماند.تیم باریج اسانس نیز با کسب این پیروزی، تعداد بردهای خود را دو رقمی کرد و ۳۰ امتیازی شد.

ماندانا مطیعی، سارا زهدی، طوبی بهپوری و پریچهر غفاری به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظرین، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را که ۵۰ تماشاگر داشت و ۷۷ دقیقه طول کشید، برعهده داشتند. تیم توسعه اقتصادی اطلس در این مسابقه دو کارت زرد و قرمز تاخیر دریافت کرد.

تیم‌های پیکان و سایپا در شهرآورد تهران و در خانه والیبال، به مصاف یکدیگر رفتند که سایپا سه بر صفر دیگر خودرو ساز لیگ برتر بانوان را شکست داد و با ۳۷ امتیاز از ۱۲ برد، در صدر جدول باقی ماند. نرگس افشین و حوریه رضازاده داوران اول و دوم این مسابقه بودند که ۷۵ دقیقه طول کشید و ۴۰ تماشاگر داشت. نسرین پورسعید و منیژه صادقی نیز به این دیدار نظارت داشتند.

تیم ذوب‌آهن این هفته در سالن بعثت قزوین میهمان شورا و شهرداری این شهر بود و سه بر صفر به پیروزی رسید تا با ۱۱ برد و ۳۱ امتیاز همچنان در جایگاه دوم جدول لیگ برتر بانوان باقی بماند. هدیه صابری و گل‌تکین پذیره داوران اول و دوم این مسابقه که ۷۸ دقیقه طول کشید و ۷۰ تماشاگر داشت، بودند.

فاطمه زندی و فائزه جعفری بر این مسابقه نظارت کردند و نماینده قزوین هفتمین ناکامی فصل خود را تجربه کرد. در آخرین مسابقه این هفته لیگ برتر بانوان، تیم ستارگان فارس در سالن ابوالفتحی شیراز موفق به شکست سه بر صفر افق قم شد تا چهارمین پیروزی خود را در این رقابت‌ها به دست آورد.

زهرا شیری و پریسا سلطانی به عنوان داور اول و دوم، قضاوت این مسابقه را که ۱۲۰ تماشاگر داشت، برعهده داشتند. این دیدار را که یک ساعت و ۲۲ دقیقه طول کشید، محبوبه زرنویس‌زاده و آمنه خواجه‌ئیان نظارت کردند.

نتایج کامل دیدارهای هفته پنجم دور برگشت لیگ برتر بانوان
 
توسعه اقتصادی اطلس صفر – باریج اسانس کاشان ۳ (۱۳ بر ۲۵، ۱۳ بر ۲۵ و ۱۶ بر ۲۵)
 
پیکان تهران صفر – سایپا تهران ۳ (۱۹ بر ۲۵، ۱۸ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۵)
 
شورا و شهرداری قزوین صفر – ذوب آهن اصفهان ۳ (۹ بر ۲۵، ۲۲ بر ۲۵ و ۱۱ بر ۲۵)
 
ستارگان فارس ۳ – افق قم صفر (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۳)

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

10 + 18 =