خبرخوب؛ آمادگی برای احداث ۲۰۰ واحد مسکونی در خنج

خبرخوب؛ آمادگی برای احداث ۲۰۰ واحد مسکونی در خنج

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۶

اخبارخوب به نقل از ایسنا/فارس مدیر بنیاد مسکن خنج از آمادگی بنیاد مسکن برای احداث ۲۰۰ واحد مسکن طرح اقدام ملی در این شهرستان خبر داد و خواستار مشارکت و همراهی شهرداری و نهادهای مسئول در این باره شد.

احمد عبداللهی افزود: دولت برای رفع مشکل مسکن دهک‌های سوم تا هشتم جامعه طرح مسکن اقدام ملی را طراحی و برنامه ریزی کرده و اجرای این طرح را به عهده بنیاد مسکن گذاشته شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن فارس، عبداللهی گفت: تاکنون بیش از ۴۰۰ نفر در دو مرحله ثبت نام و تقاضای متقاضیان در مرحله اول در شهرستان خنج از سوی وزارت راه شهرسازی تائید شده است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج اضافه کرد: در مرحله دوم ثبت نام هنوز پالایش انجام نشده که پس از انجام این مهم نیز متقاضیان به این بنیاد معرفی می‌شوند.

عبداللهی همچنین خواستار تسریع در صدور پروانه ساخت شد و تاکید کرد: شهرداری اقدامات لازم را در خصوص مجوز ساخت و ساز انجام و در تسریح صدور پروانه ساخت فراهم کند تا بتوان با توجه به بسترهای فرهم شده نسبت به ساخت و ساز مسکن اقدام ملی مبادرت کرد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج ابراز امیدواری کرد که این نهاد با تاسی به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال جدید، اهتمام خود را به کار ببندد تا گامهای موثری در تحقق شعار سال جهش تولید در حوزه خدمات رسانی به روستاییان و متقاضیان فاقد مسکن بردارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو × 5 =