خبرخوب؛مقدمات کار شناسایی و تربیت ورزشکاران مستعد فراهم است

خبرخوب؛مقدمات کار شناسایی و تربیت ورزشکاران مستعد فراهم است

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۵

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: آینده ورزش زنجان به دست استعدادهای برتر و مقدمات کار به منظور شناسایی و تربیت ورزشکاران مستعد از سوی وزارت ورزش و جوانان فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از ایرنا علی خلیلی عصر روز سه شنبه در جلسه المپیاد استعدادهای برتر که با حضور مدیرکل و معاون دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی، رئیس، نایب رئیس و دبیران هیاتهای ورزشی استان زنجان برگزار شد، افزود: زنجان در رشته های مختلف ورزشی از ورزشکاران مستعد و توانمندی برخوردار است که باید برای رشد و اعتلای ورزش این استان مورد حمایت قرار گیرند. 
وی با تاکید بر قابلیت های استان زنجان در حوزه ورزش اظهار داشت: استعدادیابی در تمام کارها و حوزه ها یک علم است که باید برای رسیدن به اهداف تعیین شده به درستی و با دقت بیشتر انجام شود. 
خلیلی خاطرنشان کرد: در حوزه استعدادیابی نباید از غافله عقب ماند، چراکه در غیر این صورت ضرر و آسیب آن متوجه ورزش استان خواهد شد. 
این مسئول ادامه داد: فدراسیون ها باید برای حفظ و نگهداری ورزشکاران مستعد شناسایی شده، زمینه حضور آنان را در اردوها و تیم های ملی فراهم کنند. 
خلیلی اضافه کرد: المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، در زمستان و در فصل امتحانات دانش آموزان برگزار شد و به همین خاطر بسیاری از نفرات مستعد نتوانستند در مسابقات حضور یابند اما امسال در بهترین شرایط و زمان (مرداد ماه) برگزار خواهد شد. 
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان یادآور شد: این اداره کل از آمادگی لازم برای میزبانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در تمامی رشته ها است و با توجه به توانایی در زیرساخت ها می تواند این المپیاد را به صورت متمرکز برگزار کند. 

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 × چهار =