جذب نیروی انسانی بیمارستان ها از بین دانشجویان دستیاری

جذب نیروی انسانی بیمارستان ها از بین دانشجویان دستیاری

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۵۸

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از تدوین دستورالعملی با هماهنگی دو معاونت بهداشت و آموزش این وزارتخانه به منظور تامین نیروی انسانی بیمارستان ها از بین دانشجویان دستیاری و برخی رشته ها خبر داد.

به گزارش اخبار خوب، دکتر سعید نمکی در اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی که امروز در ساختمان وزارت بهداشت  از تدوین دستورالعملی برای تامین نیروی انسانی بیمارستان ها در شرایط کرونا خبر داد وگفت: با هماهنگی بین دو معاونت بهداشت و آموزشی تصمیم گرفتیم که از بین دانشجویان علوم پزشکی بتوانیم نیروهای مورد نیاز پرستاری، پزشکی و متخصص را در شرایط فعلی که با شیوع کرونا ویروس مواجه هستیم تامین کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل فوق تقریبا برای همه استان ها ظرفیت جذب نیروی تازه نفس انسانی اعم از نیروی متخصص، پزشک عمومی و پرستاری وجود دارد؛ چرا که در شرایط فعلی آنچه که ممکن است نگران کننده باشد بحث تامین نیروی انسانی است که بر اساس دستورالعمل جدید، بخش زیادی از نیروها را جذب خواهیم کرد.

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در پایان تاکید کرد: عده ای از دستیاران سال چهارم و همچنین متخصصین هستند که می توان با تغییراتی در برگزاری امتحانات این دانشجویان یعنی با برگزاری زودهنگام امتحانات آنها و یا با تاخیر در برگزاری امتحانات، نیروی انسانی مورد نیاز را جذب کرد که البته جزئیات دقیق آن اعلام خواهد شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 × یک =