ثبت‌نام نهمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری آغاز شد

دبیر اجرایی جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری از آغاز ثبت‌نام نهمین دوره این جایزه خبر داد و گفت: مراسم اختتامیه آن در بهمن ماه برگزار خواهد شد. 

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایسنا، دکتر نوید خبیری در مراسم اختتامیه جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با ارائه گزارشی از روند اجرایی این جایزه گفت: تاکنون ۷ دوره از این رویداد برگزار شده و حدود ۵۰۰ سازمان و بنگاه مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

وی ادامه داد: فرایند پذیرش سازمان‌ها و بنگاه‌ها در هشتمین دوره این جایزه از شهریور سال گذشته آغاز و در اسفند ۱۴۰۲ و فروردین ۱۴۰۳ اقدام به پایش و ارزیابی شد.

خبیری با اشاره به حضور ۲۸ سازمان در روند ارزیابی اظهار کرد: از این تعداد ۷ شرکت بزرگ، ۸ شرکت متوسط و ۱۳ شرکت کوچک بودند. شرکت‌های کوچک، شرکت‌هایی هستند که کمتر از ۵۰ پرسنل دارند.

دبیر اجرایی هشتمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری اضافه کرد: ۲۸ بنگاه و شرکتی ‌که در این دوره شرکت کرده بودند، متاسفانه یا خوشبختانه برای اولین بار بود که مورد ارزیابی قرار می‌گرفتند و در خوشبینانه‌ترین حالت می‌توان گفت این جایزه توانسته است سازمان‌ها را ترغیب به حضور در ارزیابی کند.

دبیر اجرایی این جایزه ملی خاطرنشان کرد: این بنگاه‌ها بر اساس معیارهایی مورد ارزیابی قرار گرفتند ‌که از آن جمله می‌توان به مدیریت منابع فناوری و نوآوری، هوشمندی و پیش‌بینی فناوری، عمق نوآوری و فناوری، شبکه‌سازی و تجاری‌سازی اشاره کرد.

وی از آغاز ثبت نام نهمین دوره این جایزه ملی خبر داد و گفت: برترین‌های نهمین دوره جایزه در بهمن ماه امسال معرفی می‌شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا