تبادل تجربیات و همکاری ایران و کشورهای مختلف در زمینه گردشگری

تبادل تجربیات و همکاری ایران و کشورهای مختلف در زمینه گردشگری

زمان انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۴

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه فرهنگی ایرنا از روابط‌عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی علی‌اصغر شالبافیان در حاشیه بیست و چهارمین مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) که از ۹ تا ۱۲ آذر در مادرید برگزار شد؛ با وزرا، مقامات ارشد و سفرای بازار هدف گردشگری کشورهای همسایه، منطقه و سایر کشورها دیدار کرد.

  او طی سه روز در نشست با مقامات گردشگری کشورهای هند، عمان، عراق، پاکستان، گرجستان، موریس، کویت، ازبکستان، افغانستان، آذربایجان، آلمان، گواتمالا، اندونزی، ایتالیا، ترکیه، مالزی و روسیه بر گسترش روابط دو جانبه تاکید کرد و انتقال تجربیات دو کشور در زمینه‌های مختلف گردشگری را خواستار شد.

تبادل تجربیات و همکاری ایران و کشورهای مختلف در زمینه گردشگری

شالبافیان در اهم محورهای مطرح شده ضمن دعوت مقامات به پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به سایر موضوعات از جمله استفاده از تجربیات مشترک، حمایت از کسب و کارهای دو کشور و نیز ایجاد زمینه همکاری‌های دو جانبه تاکید کرد.
معاون گردشگری همچنین در دیدارهای مذکور بر تاثیر روند مدیریت کشورها در مواجهه با بحران همه‌گیری کرونا و نقش واکسیناسیون بر رونق دوباره صنعت گردشگری اشاره کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده + 5 =

x

این مطالب را نیز ببینید!

دل خوشی از پته‌های امروزی نداریم

ایسنا/کرمان پژوهشگر تاریخی کرمانی گفت: دل خوشی از پته‌های امروزی نداریم؛ آن همه زیبایی، طراوت ...