بازگشت دوباره مبارز پرحاشیه به UFC

بازگشت دوباره مبارز پرحاشیه به UFC

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۳۵

مک گریگور پرحاشیه چندین بار از این رشته ورزشی اعلام بازنشستگی کرده است ولی بعد از درخواست ها برای بازگشت و بالارفتن قیمت قراردادهای خود، دوباره به این رشته ورزشی برگشته و مبارزه خود را انجام داده است.

کونر مک گریگور در ژانویه در ابوظبی امارات برابر مبارز آمریکایی رقابت خواهد کرد.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایسنا او به نقل از خبرگزاری تاس، سازمان UFC اعلام کرد مبارزه بین کونر مک گریگور ایرلندی و داستین پوآری آمریکایی در جزیره فایت در ابوظبی برگزار می شود. مک گرگور در طول فعالیت UFC خود بیش از ۱۵ میلیون دلار جایزه کسب کرده است و امیدوار است یک برد دیگر را به کارنامه ورزشی خود اضافه کند.

طرفین به توافق رسمی رسیده اند که این مبارزه در UFC ۲۵۷ در ۲۳ ژانویه در بخش سبک وزن انجام شود. پیش از این  دانا وایت رئیس سازمان  اظهار داشت که این مبارزه یک مبارزه برای کسب عنوان قهرمانی نخواهد بود – در حال حاضر قهرمان این وزن حبیب نورماگومدوف روسی است که در ۲۴ اکتبر اعلام بازنشستگی کرد.

 پوآیر ۳۱ ساله است ، او ۲۶ پیروزی و شش شکست دارد در طرف مقابل مک گرگور ۳۲ ساله ۲۶ مبارزه را  با ۲۲ پیروزی و چهار باخت پشت سر گذاشته است. وی اولین عنوان UFC خود را در سال ۲۰۱۵ بدست آورد ، بعداً به اولین مبارز سازمان تبدیل شد که همزمان دو عنوان را در وزن های مختلف داشت.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × دو =