اوسمار:تراکتور کار را برای ما سخت کرده بود/ دوست داشتیم هواداران امروز کنارمان بودند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تراکتور کار را برای ما سخت کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، اوسمار ویرا در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور اظهار کرد:  تراکتور از همان شروع بازی به صورت من تو من بازی می کرد و این کار ما را سخت کرده بود ولی بازیکنان دنبال این بودند که از یارگیری فرار کنند.در واقع شکل بازی‌مان اینطور نیست که از توپ‌های بلند استفاده کنیم.

وی ادامه داد: بازی در نیمه اول متعادل بود. گل اول را که زدیم و توانستیم پرس کنیم و گل دوم را با حفظ توپ بزنیم. در ۱۵ دقیقه فشار روی تیم ما بود و حتی تراکتور می‌توانست به گل برسد. در تعویض‌هایی که داشتند تیم آن‌ها رو به جلو آمدند. به خاطر اینکه نتیجه را حفظ کنیم، کمی عقب‌تر نشستیم. خیلی خوب می‌شد اگر تماشاگران هم کنار ما بودند. خیلی دوست داشتیم که این بازی تماشاگران کنار ما بودند تا خوشحالی را با آنها تقسیم کنیم. مطمئنیم که از این بازی رضایت دارند و امیدوارم در بازی‌ مقابل سپاهان کنار ما باشند چون حضور آن‌ها کنار ما مهم است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به غیبت علیرضا بیرانوند در بازی با ذوب‌آهن اصفهان به دلیل محرومیت گفت: متأسفانه محدودیتی برای جذب بازیکن داریم و این را در نشست خبری قبل از بازی گفته بودم. پنج روز به بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات مانده است و نمی‌خواهیم بازیکن جدیدی به خاطر این قضیه بگیریم. شاید بازیکنی باتجربه به تیم کمک کند، ولی در حال حاضر هیچ تصمیمی نداریم.

اوسمار در مورد اینکه صحبت‌هایی مبنی بر جذب دروازه‌بان در نیم‌فصل دوم مطرح شده بود، خاطر نشان کرد: از همان ابتدای فصل دنبال دروازه‌بان باتجربه در کنار علیرضا بیرانوند بودیم. زمانی که یحیی گل‌محمدی سرمربی بود حقش بود که دروازه‌بانی بیاید و کمک کند، ولی کسی را پیدا نکردیم که باتجربه باشد و بازی کند. ما ۱۹ بازیکن برای بزرگسال داریم و گفتند دیگر جای خالی برای بزرگسال نداریم. اگر دروازه‌بان باتجربه پیدا شد شاید با او صحبت کنیم.

دکمه بازگشت به بالا