امید ابراهیمی جراحی لازم ندارد

امید ابراهیمی جراحی لازم ندارد

زمان انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۰

با وجود حرف و حدیث هایی که در هفته های اخیر به وجود آمده است هافبک استقلال به احتمال فراوان نیازی به عمل جراحی ندارد و با فزیوتراپی می تواند خود را آماده حضور در میادین کند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از “ورزش سه”، امید ابراهیمی در هفته های پایانی فصل گذشته عضله زیر شکمش پاره شد و بازی های آخر تیمش را از دست داد. چه بسا اگر او در بازی با العین حضور داشت می توانست تیمش را از آن شکست سنگین نجات بدهد.

اما دراین مدت شایعه زیادی به وجود آمده است که امید ابراهیمی باید عمل جراحی کند ولی این بازیکن به احتمال فراوان می تواند با فزیوتراپی عضله زیر شکمش را تقویت کند و نیازی به عمل جراحی نخواهد داشت مگر این که او در طول روند درمانی خود متوجه شود برای بهبودی کامل عمل کند که احتمال این موضوع هم بسیار پایین است.

اما موضوع دیگر این است که حتی اگر امید ابراهیمی مجبور شود عضله زیر شکمش را جراحی کند هم تنها ۶ هفته نمی تواند با استقلال تمرین کند  که با این شرایط شاید به یکی دو هفته اول لیگ برتر نرسد ولی می تواند به زودی برای تیمش به میدان برود.

آنچه مسلم است حتی اگر امید ابراهیمی مجبور به عمل جراحی شود هم دوری او از فوتبال آنطور که قبلا عنوان شده بود طولانی نیست و این بازیکن می تواند در همان هفته های ابتدایی فصل برای استقلال به میدان برود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده − 18 =