اتلتیکو با جذب سوارس یکی از دشمنانش را از بین برد

اتلتیکو با جذب سوارس یکی از دشمنانش را از بین برد

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۰

اتلتیکومادرید با امضای قرارداد با مهاجم اروگوئه‌ای نه تنها خط حمله‌اش را تقویت کرد بلکه توانست یکی از دشمنانش را از بین ببرد.

به گزارش اخبار خوب به نقل از ایسنا و به نقل از بی ساکر، پس از رفت و آمدهای زیاد اتلتیکو مادرید بامداد پنجشنبه با لوییس سوارس قرارداد امضا کرد و مهاجم اروگوئه ای پس از شش سال بارسلونا را ترک کرد. رونالد کومان، سوارس را نمی خواست و روخی بلانکو از این فرصت استفاده کرد تا یکی از دشمنان خود را از بین ببرد. 

مهاجم اروگوئه ای از سال ۲۰۱۴ با اتلتیکو ۱۸ بار (تمام رقابت ها) روبرو شده و توانسته است هشت گل به ثمر برساند و شش پاس گل بدهد. در این بازی ها یازده پیروزی، پنج تساوی و دو شکست برای بارسا به ثبت رسانده است. 

نخستین بازی سوارس مقابل اتلتیکو در یازدهم ژانویه ۲۰۱۵ انجام شد که با پیروزی ۳ بر یک بارسا در نوکمپ به پایان رسید. او یکی از گل ها را به ثمر رساند و پاس گل هم داد. 

آخرین رویارویی مهاجم اروگوئه ای با روخی بلانکو به سی ام ژوئن ۲۰۲۰ برمی گردد که دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند. سوارس نقشی در گل های بازی نداشت. 

سوارس اکنون دوران سختی را پیش رو دارد تا خود را با سبک بازی تیم دیگو سیمئونه وفق دهد. ممکن است تک مهاجم تیم باشد یا در کنار دیگو کاستا یا ژائو فلیکس بازی کند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

8 + 2 =